ДЕНЬ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ У БОРИСПОЛІ ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ МІСТА, 9 ЛИСТОПАДА
10.11.2017
76

Коротко про головні новини та події четверга, 9 листопада, дивіться у програмі «Про головне».

Пішохід потрапив під колеса автобуса. Дорожньо-транспортна пригода сталася 9 листопада вранці на перетині вулиць Новопрорізна та Київський Шлях. Потерпілому надали першу допомогу медики швидкої. Подробиці та наслідки ДТП з’ясовуються.

9 листопада Україна відзначає день писемності та мови. Свято було встановлене указом президента ще у 1997 році. Дату обрали недаремно – 9 листопада також вшановується пам’ять Преподобного Нестора-Літописця. По всій Україні склалася гарна традиція у цей день писати радіодиктант національної єдності. У нашому місті також не оминули тему єднання.

Отаманщина – це не анархія, отаман – найшанованіша людина українська села, а колективізація – слово позитивне. Ось декілька тез з лекції відомого українського письменника та президента історичного клубу «Холодний Яр» Романа Коваля, яку він провів для школярів Борисполя.

Виявляється найменші учні ліцею обожнюють читати, та вже знайомі із творами сучасних дитячих письменників, таких як Іван Андрусяк, Олег Чаклун та Сашко Дерманський. Тож реакція на візит казкарів до їхніх класів була мегапозитивною.

Гойдалки, каруселі, гірки – справжній рай для дітлахів. Втім ігри іграми, але найважливіше – аби не нехтувалися стандарти безпеки. Щороку на дитячих майданчиках травмується більше тисячі дітей. Та чи стосується це Борисполя? Нещодавно на ігровому комплексі, що на Головатого, травмувався хлопчик.

Благоустрій територій, нові проекти та й інколи невдачі. 3 роки тому ви активно слідкували за роботою депутатів міської ради у випусках програми «Депутатський округ». Нині проект повертається. Наші журналісти пройшлися вулицями 32-го виборчого округу та поспілкувалися із радикалом Вячеславом Деркачем. Які проблеми спіткали депутата на окрузі, які плани вдалося втілити у життя та ще багато іншого дивіться незабаром у програмі «Депутатський округ».

Детальніше про головні події 9 листопада дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ