ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 12 – 18 БЕРЕЗНЯ
12.03.2018
85

Найтяжчим днем тижня буде понеділок. Початок нових справ краще відкласти до неділі. Загалом цей тиждень – гарний час, аби позбутися поганих звичок і винести сміття з хати – в буквальному сенсі.

Овен

Зараз саме час взяти на себе побільше різноманітних справ: будете активними – отримаєте плідні результати. Проте важливо не перетрудитися. У вас буде підтримка однодумців. Тільки з керівництвом краще контактувати поменше, час для цього ще не настав. Намагайтеся нікого не образити, особливо тактовними будьте з тими, хто стоїть на кар'єрних сходах нижче вас. У середу і четвер у відносинах з підлеглими можуть виникнути проблеми через неузгодженості.

Телець

Керівникам-Тельцям саме час зайнятися кадрами. Якщо ж підлеглих у вас немає – залишається лише самовдосконалюватися. Перш ніж починати діяти, продумайте все до дрібниць. Саме час зайнятися вивченням нових мов і технологій. У вихідні варто віддати перевагу самотності та хорошій книзі.

Близнюки

На початку тижня ймовірна приємна звістка. У вас буде привід похвалити себе. У середу, викриваючи недоліки інших людей, пам'ятайте і про власну недосконалість та про те, що критика повинна бути конструктивною. Спілкування з друзями допоможе у вирішенні багатьох проблем. Цього тижня діти будуть радувати вас своїми успіхами і досягненнями. У вихідні на вас чекає чимало цікавого.

Рак

На цьому тижні на вас чекає розмаїття ділових пропозицій. Обирайте найперспективнішу. На початку тижня вам доведеться потрудитися, щоб врахувати свої інтереси і нікого не образити. Можливе ускладнення відносин з ким-небудь із колег по роботі. У четвер не варто поширювати свій поганий настрій на оточуючих людей, це і без того вельми конфліктний день. У неділю можливі приємні звістки здалеку.

Лев

На цьому тижні ваші бажання конфліктуватимуть з вашими можливостями. У вівторок стежте за новинами та переговорами, але намагайтеся не проявляти ініціативи. У п'ятницю спілкування з колегами принесе масу позитивних емоцій. У неділю забудьте про всі проблеми і справи, проведіть цей день в зручній та комфортній обстановці.

Діва

На цьому тижні актуальні тільки чесні та прямі відносини з оточуючими. Поступово зростає ваш авторитет, колеги будуть чекати від вас співчуття та підтримки. Допоможіть їм, але намагайтеся не звалювати на свої плечі занадто багато чужих проблем. Перша половина тижня може виявитися надмірно метушливою і напруженою. Може розпочатися гостра боротьба з конкурентами. Витримавши ці випробування, ви зможете довести собі і оточуючим, що маєте повне право на самостійні рішення.

Терези

Тиждень вдалий для підбиття підсумків і складання звітів про виконану роботу. У найближчі дні експерименти небажані, краще діяти перевіреними методами. У понеділок не рекомендується налагоджувати ділові відносини з новими партнерами. У вівторок ваша товариськість і життєстійкість знайдуть гідне застосування. У другій половині тижня можливі деякі ускладнення в справах і розбіжності з діловими партнерами.

Скорпіон

Професійні інтереси та особисте життя будуть тісно переплітатися, в ділових проектах можуть брати участь ваші друзі або родичі. У вівторок будьте обережні, спілкуючись зі сторонніми, в цей день бажано контролювати не тільки дії і слова, а й думки. У середу обставини можуть складатися сприятливо, на вас чекає додатковий прибуток. Кінець тижня може принести вигоду від реалізації проекту. У вихідні більше відпочивайте, гуляйте і спілкуйтеся.

Стрілець

Скромність буде прикрашати вас і позбавить від непорозумінь та конфліктних ситуацій. Але за свої права доведеться поборотися – підберіть належну аргументацію, тоді до вас прислухаються. Вам зараз потрібно менше базікати, краще заховати свої вразливі місця подалі від поглядів оточуючих. Це необхідно для вирішення важливих справ та уникнення помилок.

Козеріг

Настає сприятливий час для перегляду системи цінностей, а також для втілення планів у життя. Намагайтеся оцінювати справи з точки зору далекої перспективи. У вівторок можливі прорахунки на роботі, пов'язані не з вашої некомпетентністю, а з втомою. У четвер можуть відбутися істотні зміни у планах. У п'ятницю для вирішення накопичених проблем потрібна старанність і тривала робота, не рубайте з плеча.

Водолій

Якщо ви хочете досягти значних результатів – діяти потрібно м'яко, але наполегливо. Не сидіть склавши руки. Навіть, якщо ви впевнені, що все необхідне для успіху вже зроблено. Від вашої активності та енергії в ці дні буде залежати втілення планів у реальність. У четвер, займаючись улюбленою справою, ви можете знайти втрачену гармонію. Будьте уважні до близьких вам людей, і вони обов'язково відплатять вам тим же.

Риби

Практично все, що ви запланували, реалізується зі знаком плюс. У вівторок приведіть в порядок всі свої справи і думки, ретельно підготуйтеся до важливих подій. Не потрібно стримувати свої емоції, якщо вам хочеться як слід розважитися – так і зробіть. З наміченими на цьому тижні зустрічами справи йтимуть геть погано – вони будуть зриватися то через запізнення, то через непорозуміння. У будь-якому випадку, не варто розраховувати на те, що домовленості будуть виконуватися.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ