ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 20-26 БЕРЕЗНЯ
20.03.2017
105

Цього тижня потрібно слідкувати за своїм здоров’ям та не ризикувати. Можливі конфлікти з оточуючими. Наберіться терпіння та дійте чітко за планом. Важливі рішення краще перенести до більш вдалого часу.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Можливо, це найкращий тиждень року для кохання, але є одне обмеження – ви повинні бути знайомі з предметом своєї симпатії. Якщо ви у шлюбі, то тримайтеся подалі від яскравих і харизматичних представників протилежної статі, бо не закохатися на цьому тижні може тільки ледачий. У питаннях кар'єри буде щастити в четвер, а от у неділю – в несподіваних заходах. У родині остерігайтеся конфліктів. Сприятливі дні: 23, 25 березня. Будьте уважні: 26.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Будьте реалістами. Венера рухається ретроградно, повертаючи на перший план незакінчені справи – ось ними й займіться. Кохання, флірт та інші приємні сторони життя зараз вимагають більше уваги та менше прямої активності. Можливо, зараз вам необхідно відступити, якщо хочете, аби людина, яка подобається, залишилася з вами. Сприятливі дні: 25 та 26. Будьте уважні: 23 березня.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Ваша сильна сторона – товариськість. Не соромтеся ставити питання про речі, з якими раніше не стикалися. Використовуйте різні джерела інформації, поки не отримаєте чітку відповідь. У четвер шукайте далеко те, чого не можете знайти поруч. У неділю будьте готові, що хтось захоче вас випробувати. Якщо новини стосуються членів вашої родини, не поспішайте приймати рішення за іншу людину. Сприятливі дні: 23, 24 березня. Будьте уважні: 26.

Рак (22 червня – 23 липня)

Може здаватися, що у вашому житті зараз занадто багато керівників. Як ніколи ви налаштовані вкладати в роботу всю свою пристрасть, інтелектуальний та творчий потенціал, але коло тих, кому ви можете довіряти, не таке широкий. Підвищена аварійність у вихідні – привід залишитися вдома та відпочити без ризику. Сприятливі дні: 21 та 24. Будьте уважні: 20 березня.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Кохання – це все для вас, але в березні будьте обережні. Нетерплячість робить вас вразливими, пам’ятайте про це. Поставтеся до проблем, як до перевірки почуттів. Ситуації, які виникнуть у вашому житті в кінці тижня, можуть докорінно змінити наміри. Цілком ймовірним є швидкий від'їзд, нова цікава справа. Зміни швидко повернуть вам сили та гарний настрій. Сприятливі дні: 23, 25 березня. Будьте уважні: 20.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Витрачайте менше емоцій на несуттєві справи та не диктуйте оточуючим, що їм робити. Але піти на конфлікт іноді можна, якщо вирішується життєво важливе питання. З протилежною статтю знайти взаєморозуміння буде легко. Будьте обережні на дорозі та в спортзалі. Операції та глибокі косметичні процедури небажані. Сприятливі дні: 21 та 24. Будьте уважні: 26 березня.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Привіт з минулого обіцяє зустріч з людиною, на якому ви поставили жирний хрест. Не допускайте, щоб ваше життя розвивалася за чиїмось, а не вашим сценарієм. Рухайтеся в сторону більшого порядку, порівнюйте і вибирайте. Четвер і п'ятниця хороші дні для кохання і творчих справ. Можна записатися на курси або в спортзал. У неділю кращий відпочинок для вас – теплий плед і телевізор. І ніякого ризику! Сприятливі дні: 23, 24 березня. Будьте уважні: 22.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Робота цього тижня має бути на першому місці. Важливі справи готуйте в половині тижня. З п'ятниці домовленості будуть порушені, виникне форс-мажор. В особистому житті не все гладко. Ви навіть можете тимчасово розірвати старі відносини, але не виключено, що партнер випередить вас. Сприятливі дні: 21 та 25. Будьте уважні: 22 березня.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Життя любить тих, хто знаходиться у постійному русі. Цей тиждень відзначений особливим везінням. Ключ до успіху – робити не те, що легко, а те, що розширює ваші кордони. Думайте не про конкуренцію, а про співпрацю. В особистих відносинах може виникнути бажання свободи, різноманітності та навіть нерозсудливість. Якщо життя не вимагає подвигів, краще триматися в тіні. Наприкінці тижня особливо небезпечно розгойдувати човен. Сприятливі дні: 23, 24 березня. Будьте уважні: 26.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Ви будете справжнім скарбом для керівництва та колег завдяки вашому вмінню з цілковитого хаосу створювати порядок. Мало хто може впоратися краще за вас в питаннях бухгалтерії та умінні чітко формулювати завдання. Однак у вихідні несправності в будинку, суперечки з близькими будуть відбуватися на порожньому місці, що може підірвати навіть ваше терпіння. Якщо ви довго працювали без відпочинку – проведіть пару днів у тиші та спокої. Сприятливі дні: 21 та 24. Будьте уважні: 20 березня.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

У понеділок ви досягнете важливих домовленостей. Час вчитися новим речам, спілкуватися та подорожувати. Той, хто залишиться в чотирьох стінах, пропустить багато цікавого. Сімейні Водолії із задоволенням займуться побутом. У неділю тримайтеся подалі від ворогів. Екстрим в будь-якому вигляді небезпечний. Сприятливі дні: 23, 24 березня. Будьте уважні: 26.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Постійно жертвуючи собою заради інших, ви часто сумуєте від нестачі визнання. Прийшов час уповільнити кроки. Трішки егоїзму вам не завадить, а розлука з коханою людиною дозволить скласти план подальших дій. Важливий крок готуйте на п'ятницю, але якщо вам завадять – відкладіть це до середини квітня. Перевірте старі поштові скриньки – хтось може очікувати контакту з вами. Сприятливі дні: 23 та 25. Будьте уважні: 20 березня.
ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ