ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 20-26 ЛИСТОПАДА
20.11.2017
123

Цей тиждень принесе зміни, нові можливості, нові думки, ідеї. Реалізовуйте всі задуми одразу! Всі справи і плани цього тижня будуть здійснюватися без проблем.

Овен

Не поспішайте і тоді удача буде на вашому боці, тим більше що зараз хороший період для розкриття вашого потенціалу. Просто необхідно доводити свої справи до кінця, результати на роботі залежатимуть від зосередженості та рішучих дій. У середу можливі деякі неточності в інформації, або помилки в розрахунках. Змініть стиль спілкування, інакше ваш гострий язик може заподіяти біль, зокрема і близьким людям, образити яких ви зовсім не хотіли б. Всю увагу приділіть вирішенню сімейних справ, домашніх проблем, це зараз особливо важливо.

Телець

Будь-яку ситуацію цього тижня оцінюйте максимально реалістично. Намагайтеся адекватно розрахувати свої сили, побережіть себе, оскільки в кінці тижня можливі стреси і застуди. Для досягнення бажаних цілей вам будуть потрібні такі якості як зібраність і бачення всієї ситуації в цілому. Намагайтеся бути уважнішими до сім'ї та родичів. У вихідні сходіть в гості або в кіно.

Близнюки

Цей тиждень надзвичайно вдалий для початку нового проекту і реалізації ваших талантів. Вам знадобиться терпіння і об'єктивність по відношенню до себе самого для виправлення дрібних неточностей. Справитися з цим завданням буде непросто, тому що душа рватиметься вперед, не бажаючи чекати, поки руки дороблять всілякі дрібниці. Ви ще раз переконаєтеся, що потрібні і незамінні. Найбільш сприятливим днем для вас буде п'ятниця.

Рак

Цього тижня на вас чекає багато успішних справ, спілкування та розваг. Вас підбадьорять цікаві новини, перспективні знайомства і важливі розмови. У понеділок у вас буде можливість кинути всі сили на роботу і показати всім, що ви цінний і незамінний працівник. У вівторок можуть нагадати про себе старі друзі. У суботу проявляться незавершені справи. Якщо ви відчуваєте, що не можете з ними впоратися, сміливо беріть собі в помічники близьких людей. Вихідні дні – чудовий період для оновлення гардеробу, або придбання потрібних речей для дому.

Лев

Ви досягнете успіху на роботі, не витрачаючи багато зусиль. Осмисліть свій успіх і зрозумійте як ще раз його повторити. Намагайтеся не прискорювати вирішення питань, пов'язаних з особистими відносинами, долайте можливі проблеми з гідністю. У четвер навколишні можуть почати вас критикувати, не ображайтеся. Ближче до вихідних ви можете стати учасником або організатором мистецького заходу.

Діва

На цьому тижні проявіть розумну обережність, спілкуючись з партнерами по бізнесу. У понеділок вам буде необхідна миттєва реакція і вміння швидко приймати рішення, інакше ризикуєте не встигнути за подіями, які розвиватимуться блискавично. У середу доведеться відстоювати реалістичність ваших планів і задумів перед керівництвом. У четвер уважно вивчіть питання, перш ніж підписати будь-який документ. У п'ятницю хороші новини підбадьорять вас, але варто перевірити їх достовірність. Вихідні дні краще провести вдома.

Терези

Цього тижня орієнтуйтеся на власні сили і можливості, а девізом візміть такий вислів: «Хочеш, щоб було зроблено добре, – зроби сам». У понеділок можливі поїздки і відрядження. У четвер близькі люди можуть відмовити вам у важливому проханні, тому варто запастися вагомими аргументами і вмовляти, а не наказувати. У п'ятницю якась приємна новина змінить ваші плани – зрозуміло, на краще. У вихідні дні добре б зайнятися облаштуванням вашого будинку, попередньо викинувши з нього непотріб.

Скорпіон

Налаштуйтеся на дії, які змінять ваше життя на краще – зараз саме час вчитися тому, чого вам не вистачає. Середа принесе спокій і внутрішню гармонію. У четвер варто підготувати себе до сюрпризів, фортуна може звернути на вас увагу. Не піддавайтеся сумним думкам, женіть геть від себе тугу – «кисла» фізіономія – це останнє, що вам зараз потрібно. В кінці тижня давні мрії нарешті почнуть здійснюватися завдяки вашому терпінню і старанності, помноженим на вашу працездатність.

Стрілець

Гарний час для підбиття підсумків. Події будуть розвиватися неквапливо, особливо сильно втомитися за ці дні ви не повинні. Однак в середу доведеться понаднормово попрацювати. Не чекайте негайних результатів у справах, все вимагає послідовності і терпіння. У середу вас можуть підвести зарубіжні партнери. У другій половині тижня ви побачите реальні плоди своєї праці. Приділіть належну увагу собі коханому, якщо після цього у вас залишиться ще трохи часу – то і родичам, їм буде приємно.

Козеріг

Цей тиждень забезпечить вас хорошими умовами для практичної та інтелектуальної діяльності, але не забувайте про завершення незакінчених і давніх справ. Своєчасний прояв ініціативи на роботі сприятиме подальшому кар'єрному росту. Вівторок – один з найважливіших і відповідальних днів, постарайтеся все спланувати і встигнути. У суботу краще запросити гостей до себе, ніж кудись іти.

Водолій

На цьому тижні у вас буде можливість знайти впливових знайомих, здатних внести приємні зміни у ваше життя. Робота може поглинути більшу частину вашого часу і уваги. У середу просто необхідно діяти активно. Не поспішайте пропонувати нову ідею керівництву, її можуть просто привласнити. У четвер можлива певна неузгодженість у ваших поглядах і діях з колегами. П'ятниця – хороший день для навчання та розвитку.

Риби

Понеділок стане днем несподіваних і багатообіцяючих відкриттів як у професійному, так і в особистому житті. Фортуна буде прихильна до вас. Можливе несподіване і приємне ділове знайомство. У четвер проявіть обережність в контактах з партнерами, є ймовірність обману або несумлінного ставлення до справ. Будьте уважні при укладанні угод і складанні звітів. У неділю, зарядившись енергією, сміливо приступайте до вирішення давно відкладених проблем.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ