ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 20–26 ТРАВНЯ
20.05.2019
163

Гороскоп на 20–26 травня неоднозначний. На одних чекають подорожі, справи, нові знайомства, на інших – рутинні справи та кропітка робота над собою. Читайте гороскоп, щоб точно знати, на що чекати.

Овен

Цей тиждень для представників вогняного знаку зодіаку буде звичайним. Не передбачається нічого, що могло б сильно вплинути на подальший хід подій. Максимум, на що можна очікувати: конфлікт з колегою, сварка з членом сім'ї, дрібна, проте вигідна покупка, поява друга за листуванням. Кожен, хто зараз намагається змінити фігуру, не повинен ризикувати і сильно обмежувати свій раціон.

Телець

Проблем з емоційним фоном точно не передбачається. Цьому знаку вдасться досягти взаєморозуміння з колегами та діловими партнерами. Радувати буде спілкування і з рідними, і з близькими. Скористайтеся моментом і організуйте зустріч з давніми друзями. Прекрасний період для хрещення дитини або реєстрації шлюбу. Не поспішайте витрачати гроші, думайте, чи варта та чи інша інвестиція витрат, ставитеся до грошей серйозніше.

Близнюки

Усі проблеми на роботі вирішаться, насамперед ті, які пов'язані з особистою неприязню до деяких колег. Ви переможете конкурентів. Цілком ймовірно, поліпшите своє матеріальне становище. Плануючи змінити роботу, не забувайте звернутися за порадою до тих, хто недавно зважився на такий крок. Не дійте імпульсивно, не піддавайтеся слабкостям, намагайтеся протистояти спокусам. На вихідних нічого надзвичайного не очікується.

Рак

Раки вперто не бажають прислухатися до інтуїції. Ігнорування внутрішнього голосу призведе до формування проблем (від невірно прийнятих важливих рішень на роботі – до негараздів у справах любовних). Не конфліктуйте з впливовими людьми. Навчіться мовчати, коли це вкрай необхідно, тоді будь-яку сварку можна попередити. Незадоволені своєю фізичною формою? Погано себе почуваєте? Спробуйте виправити це, почавши бігати, візьміть участь у марафоні.

Лев

Нічого надважливого цього тижня не відбудеться. Від багатьох справ можна, не вагаючись, відійти і влаштувати собі відпустку. Не можете залишити зараз роботу? Оточіть себе людьми досвідченими, спілкуйтеся з ними. Скоро вам доведеться вирішувати проблему, для якої важливий не тільки високий рівень професіоналізму, а й підприємливість. Леви-одинаки повинні уважніше і настороженіше ставиться до оточуючих, не відкриваючи свою душу всім підряд, щоб цим не скористалися непорядні люди.

Діва

Дівам ніщо не завадить провести цей тиждень без емоційного струсу. У пріоритеті для представників цього знака – сім'я, дружба, романтичний зв'язок. На робочому місці доведеться використовувати всі шанси для підтвердження статусу істинного профі. Чиніть опір бажанням уникати складних справ, обтяжливих завдань. Дійте сміливо і рішуче, і ви отримаєте гідну винагороду. Є дача? Більше часу проводьте там.

Терези

На цьому тижні Терези будуть поводити себе меркантильно. Хтось задумається про реалізацію бізнес-ідеї, хтось – про інвестиції. Терези будуть збагачуватися. Приготуйтеся до того, що виконання всіх справ в найближчі сім днів буде енерговитратним. Якщо зараз ви зосереджені на особистому фронті, де у вас зав'язуються з кимось нові стосунки, спробуйте дізнатися про партнера якомога більше, вивідати все, що стосується його минулого.

Скорпіон

Тиждень змусить багатьох Скорпіонів зануритися у власні думки. Боротися з початком депресії допоможе: чудова погода, легкий флірт, час, проведений в компанії друзів, спілкування з дітьми. До вихідних Скорпіони поставлять перед собою великі цілі, але робити щось для їх досягнення потрібно тільки після того, як ви отримаєте цінні поради від тих, чия думка для вас важлива.

Стрілець

Стрільці можуть забути про фінансові проблеми. Вони знайдуть додаткове джерело доходу, або зможуть втілити в життя хорошу бізнес-ідею. Не співпрацюйте при цьому з тими, хто вам заздрить, або не може порадіти чужому успіху. Варіант – на час обмежити коло спілкування, спілкуватися тільки з тими, у кому ви впевнені. Не забувайте про необхідність підтримувати зв'язок з близькими, відмовтеся від гучних заходів. Самотні Стрільці повинні зосередитися на своєму житті, а не житті інших.

Козеріг

На Козерогів чекає успіх на особистому фронті. Це найбільше порадує тих, хто намагався залишити колишні відносини, хто старанно намагався вибудувати новий романтичний зв'язок. Представники цього знака зодіаку досягнуть внутрішньої гармонії, зможуть привести себе до ладу як у фізичному, так і в моральному плані. Козероги почнуть ставитися до життя, як до постійної динаміки, яка змушує рухатися весь час вперед. У фінансах все буде не так стабільно, як хотілося б.

Водолій

Причин для паніки, хвилювання, невдоволення чимось немає. Максимум, що може не давати спокою – це відсутність впевненості в собі, занижена самооцінка. Не тікайте від проблем, попрацюйте над собою, щоб уникнути неприємних наслідків (наприклад, невдалої співбесіди, провального публічного виступу). Зверніть увагу на свій раціон, особливо на вихідних. Існує ризик отруєння. Старші Водолії повинні звернутися для вирішення проблем зі здоров'ям до професіоналів.

Риби

Рибам не вдасться уникнути проблем в особистому житті. Партнер пригадає ваші старі помилки, спливуть неприємні спогади про минуле. Дійте сміливо, приготуйтеся до того, що вам доведеться обходити багато підводних каменів, спираючись на свою мудрість і досвід. Не довіряйте оточуючим, особливо новим знайомим, які намагаються дізнатися про вас більше особистого, вийти через вас на впливових людей. На вихідних не виключена приємна зустріч.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ