ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 22 – 28 СІЧНЯ
22.01.2018
177

З 22 по 28 січня будуть як дні, які сприятимуть активному способу життя, дружнім зустрічам і побаченням, так і травмонебезпечні і просто несприятливі.

Овен

Цього тижня ви можете відправитися в ділову поїздку, але будьте уважні до свого здоров'я, оскільки ризик застудитися досить великий. У понеділок спробуйте закінчити важливі справи і подумайте, що можна зробити заздалегідь. У вівторок, особливо у другу половину дня, небажані візити в адміністративні установи. Перебуваючи далеко від дому, варто проявити особливу обачність. У вихідні дні більше спілкуйтеся з сім'єю.

Телець

Цей тиждень може раптово затягнути вас у вир подій: активне листування з діловими партнерами, зустрічі з важливими для вас людьми, короткі поїздки. У понеділок вам необхідно почати реалізовувати свої плани. Четвер може виявитися одним з найважчих днів тижня у психологічному плані. В кінці тижня спробуйте приділити увагу своєму дому і сім'ї.

Близнюки

Цього тижня зірки дадуть вам можливість проявити свої найкращі якості. На роботі у вас буде повне взаєморозуміння з керівництвом і колегами. Спробуйте вчасно завершити розпочаті справи і не брати на себе поки що додаткових обов'язків. Контролюйте свої емоції – ви можете в запалі наговорити зайвого, про що потім будете шкодувати. Менше хвилюйтеся, більше вірте у свої сили.

Рак

Цього тижня раки можуть зануритися в потік різноманітних ділових та особистих проблем. Необхідно подолати сумніви і невпевненість у власних силах. На початку тижня спробуйте проявляти практичність у справах і розміреність в житті. Цікаве знайомство в середу може сприяти професійному успіху. У п'ятницю ви встигнете зробити багато справ і відчуєте задоволення від отриманих результатів. Субота може пройти в активному дружньому спілкуванні.

Лев

На цьому тижні вам доведеться відстоювати свої погляди. Завдання хоч і шляхетне, але інколи дуже втомливе. Тримайтеся за те, що вважаєте найважливішим, але не відмовляйтеся йти на поступки в дрібницях. Вам варто проявити активність в питаннях кар'єри, щоб осідлати примхливу удачу. У четвер на вас чекає відповідальна робота. П'ятниця – не найвдаліший день для відвертої розмови з керівництвом, якщо опинитеся "на килимі" – спробуйте відбутися загальними фразами.

Діва

На цьому тижні вам будуть потрібні певні зусилля і впевненість у власних сила і рішеннях, аби зробити те, що ви запланували. Зосередьтеся на найголовнішому. У вівторок не бажано зв'язуватися з будь-якими сумнівними проектами, а тим більше ризикувати репутацією. Ваші амбіції можуть призвести до непорозумінь з колегами по роботі. У середу виявляться вдалими поїздки, переговори і робота з юридичною документацією. П'ятниця – сприятлива для завершення старих справ і для нових цікавих починань. Навіть невелика подорож у вихідні дні обіцяє приємний відпочинок в хорошій компанії.

Терези

Удача нині на вашому боці. Особливо успішною буде діяльність, пов'язана з викладанням, навчанням, спортом, розвагами. З'явиться можливість підняти свій професійний авторитет, але натомість на вас ляже величезна відповідальність. Вам будуть довіряти і чекати підтримки та допомоги. Вихідні добре провести на свіжому повітрі.

Скорпіон

Ваша працездатність та терпіння – запорука успіху на цьому тижні. У вівторок приємний сюрприз забезпечить вас хорошим настроєм. Субота може виявитися найскладнішим днем тижня: вам знадобиться мистецтво самоконтролю, щоб зберегти спокій, але в результаті ви вийдете на новий рівень. Проявіть чуйність і увагу – не виключено, що хтось із близьких людей потребує допомоги, але соромиться сказати про це.

Стрілець

Ви наполегливо крокуєте до наміченої цілі. Не шкодуйте часу на зустріч із друзями і спілкування з природою. Намагайтеся використовувати сприятливий час для нових знайомств, налагодження необхідних контактів і зв'язків. До вас своєчасно надійде необхідна інформація, пов'язана з роботою. Не забувайте про культурне життя – походи в театри, на концерти та виставки.

Козеріг

Вам знадобиться поповнити багаж професійних знань. Аби зайняти лідерські позиції, необхідно стати дипломатом і не квапити події. Вашому другу або партнеру знадобиться допомога, спробуйте не відмовити в ній. Найбільш сприятливим днем для вас буде субота, несприятливим – понеділок.

Водолій

У вівторок будьте особливо уважні, заповнюючи папери – читайте те, що збираєтеся підписати. У середу не нехтуйте порадами друзів, вони підкажуть як вибрати оптимальне рішення. З четверга стане значно легше жити, оскільки багато питань вирішаться без напруги, знизиться конфліктність в колективі. У неділю ви можете бути емоційно вразливі, спробуйте не вибухати через дрібниці.

Риби

Ваша активність не повинна перейти у войовничість. Уникайте конфліктів з колегами на роботі. В середу вас спробують спокусити грандіозними проектами. Не соромтеся ставити питання – це дозволить уникнути розчарування. У неділю корисно знайти час для творчості та нових знань. Деяким рибам цього тижня доведеться присвятити себе роботі без залишку, залишившись без вихідних.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ