ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 3-9 КВІТНЯ
03.04.2017
288

Цього тижня необхідно бути обережним із своїми висловлюваннями та амбіціями, оскільки можуть легко виникнути конфлікти. Також необхідно слідкувати за своїм здоров’ям, є загроза травмуватися. Вихідні всім знакам Зодіаку краще провести у спокої.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Гроші на цьому тижні будуть приходити легко, але будьте уважні – якщо ними користуватися неправильно, можливі фінансові втрати. До середини квітня продаж є більш актуальним, аніж покупки. Тих, хто відзначає день народження на цьому тижні, чекає цікавий та складний рік. Стосунки з близькими будуть рушійною силою ваших амбіцій. У неділю не покидайте місто, де живете. Сприятливі дні: 5 та 8. Будьте уважні: 4 квітня.

Телець (21 квітня – 21 травня)

В першій половині тижня налаштуйтеся на отримання швидкої вигоди. Для своїх знайомих ви – джерело корисних порад, тому обмінюйтеся інформацією у приємній компанії. Не оцінюйте дії оточуючих, оскільки можуть виникнути образи та конфлікти. У неділю остерігайтеся зради. Не забувайте про свої інтереси. Почніть боротися зі шкідливою звичкою – на вас чекатиме успіх. Сприятливі дні: 4, 7 квітня. Будьте уважні: 6.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Ваш шлях – це постійне комбінування старих і нових знань. Вам слід вибрати одну-дві головні справи та займатися ними. Іншу роботу нехай виконують колеги. Кращі дні для ділових переговорів – п’ятниця та субота. А от у неділю ситуації будуть складними та вимагатимуть мудрих рішень. Сприятливі дні: 7 та 8. Будьте уважні: 9 квітня.

Рак (22 червня – 23 липня)

Якщо у вас є діти, хваліть їхні досягнення та успіхи. Сім'я, яка об'єднає свої інтереси на початку тижня, без складнощів подолає будь-які випробування. Категорично протипоказано змінювати цього тижня роботу. Покупки робіть в п'ятницю та суботу. Сприятливі дні: 3, 7 квітня. Будьте уважні: 4.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Цього тижня доведеться долати серйозні проблеми,  у вас буде багато противників. Намагайтеся нелегкі справи зробити зранку, коли ваша енергія на максимумі. Успіх на іспиті, в конкурсі та всіх публічних заходах гарантовано у середу та четвер. Нікому не довіряйте свої фінансові справи із п'ятниці до неділі. А також будьте уважні у неділю, небезпечно в цей день підніматися на гору та опускатися під землю. Сприятливі дні: 5 та 7. Будьте уважні: 9 квітня.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Вдалий тиждень для справ далеко від дому, а також підготовчих заходів, пов'язаних із поїздками, оформленням візи, бронюванням туру, покупкою квитків. Один із членів сім'ї незадоволений вашою діяльністю та планами, тому буде заважати досягти задуманого. На роботі необхідно все вирішувати по плану та ретельно. Якщо ваш керівник – жінка, будьте готові до несправедливих звинувачень. Важливі питання вирішуйте у п'ятницю. Сприятливі дні: 4, 7 квітня. Будьте уважні: 8.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Не очікуйте цього тижня на удачу в коханні та фінансах. Однак розмова на серйозну тему допоможе вам зміцнити свої позиції. Перед тим, як щось зробити, сто разів обдумайте це. Помилки, зроблені цього тижня, виправити буде непросто. У вихідні нічого не купуйте та не з'ясовуйте відносини. Краще займіться самовдосконаленням, фізкультурою. Сприятливі дні: 5 та 8. Будьте уважні: 9 квітня.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Якщо ви закохані в заміжню особу, то на цьому тижні переживете кризу почуттів. Не спілкуйтеся з тими, хто навіює свої думки. Обговорювати складне питання краще в неділю. Вихідні проведіть у цілковитій тиші та спокої, відключіть всі девайси та займіться кулінарією або рукоділлям. Не сідайте за кермо без потреби. Сприятливі дні: 3, 5 квітня. Будьте уважні: 4.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Навіть найпривабливіші пропозиції не обіцяють нічого хорошого. Є ймовірність зіпсувати відносини із керівниками, тому краще тримайтеся осторонь конфліктів. У п'ятницю та суботу вам додадуть дрібних справ, в яких виявиться новий інтерес. Будьте обережні з фізичними навантаженнями. У неділю відбудеться важлива зустріч. Сприятливі дні: 5 та 6. Будьте уважні: 8 квітня.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Довіряй, але перевіряй – ваш девіз цього тижня. Гроші та кохання – дві теми, які не можна пускати на самоплив. Якщо вам потрібно комусь сказати «прощавай», цей момент настав. Вдалі дні для поїздок – п’ятниця та субота. Бережіть голову від ударів та переохолодження. Сприятливі дні: 7, 8 квітня. Будьте уважні: 9.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Знання, які ви накопичили, час застосовувати на практиці. І на роботі, і вдома всі будуть у захваті від ваших нововведень. Вислухайте того, хто прийде до вас зі сповіддю – і ця людина неодноразово допоможе вам у майбутньому. В сімейних відносинах остерігайтеся ситуацій, які порушують інтереси партнера. Якщо із протилежною статтю ви поводите себе занадто вільно, то будете покарані за свою нерозбірливість. Сприятливі дні: 3 та 5. Будьте уважні: 8 квітня.

Риби (20 лютого – 20 березня)

В усіх ситуаціях, які виникнуть цього тижня, необхідно бути обережним. Не найкращий час для інвестицій та покупок. В особистих відносинах можлива криза, а також конфлікти, але в результаті ви прийдете до рішень, які вас підбадьорять. Відпочиньте у спокійному та захищеному місці в неділю. Сприятливі дні: 3, 6 квітня. Будьте уважні: 9.  
ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ