МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ПІАНІСТА АРТЕМА ЛЯХОВИЧА ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ БОРИСПОЛЯ, 5 КВІТНЯ
05.04.2017
76

Коротко про головні новини та події середи, 5 квітня, дивіться у програмі «Про головне».
  • Чому в садочках Борисполя немає інклюзивних груп, які забезпечують умови дітям з особливими освітніми потребами, зокрема й дітям з інвалідністю – з таким запитанням мешканка Борисполя Софія Осаулко звернулася до міського голови під час прийому громадян.
  • У рамках щорічного фестивалю «Музичний Компот 2017» у будинку культури відбувся звітний концерт учнів та викладачів дитячої музичної школи  –  «Любов і полум'я», присвячений Людвігу Бетховену. Також для присутніх провів майстер-клас піаніст, лауреат міжнародних конкурсів Артем Ляхович.
  • 6 квітня відбудеться відкрите засідання громадської ради, на якому розглянуть п’ять питань. Зокрема: план роботи на 2017 рік, озеленення Олесницького озера, шляхи виходу з духовної, економічної та політичної кризи. Засідання відбудеться у 305-й кімнаті міської ради. Початок о 16:00.
  • У найближчу добу в Україні очікується істотне падіння атмосферного тиску. 6-го квітня у Борисполі ніч буде без опадів, а от вдень синоптики обіцяють дощ. Тож не забудьте парасольку дорогою на роботу чи до школи.

Детальніше про головні новини та події Борисполя 5 квітня дивіться у програмі «Про головне».

 
ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ