ПОНАД 700 ЛІТРІВ ФАЛЬСИФІКОВАНОГО АЛКОГОЛЮ ВИЛУЧИЛИ З ПІДПІЛЬНОГО ЦЕХУ У БОРИСПОЛІ. ФОТО
06.07.2017
150

У Борисполі вилучили понад 700 літрів фальсифікованої алкогольної продукції з підпільного цеху. Прокуратурою Київської області спільно зі співробітниками фіскальної служби, під час проведення санкціонованого обшуку, виявлено та вилучено понад 700 літрів фальсифікованої алкогольної продукції з написом «Аrmagnac» та «Finlandia». Слідчі дії проходили у помешканні організатора підпільного цеху з виготовлення сурогату, який діяв у Борисполі.

Нагадаємо, прокуратурою Київської області, у рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України, у квітні поточного року з підпільного цеху вилучено 10 тонн спирту, понад 4500 літрів готової алкогольної продукції та обладнання для її виготовлення, вартістю понад 3 млн гривень.

Досудове розслідування вказаного кримінального провадження триває. Правоохоронні органи продовжують боротьбу із зловмисниками, які під виглядом елітної алкогольної продукції поставляють сурогат, що є небезпечним для життя людини. [gallery size="medium" link="file" ids="7863,7864,7862"]

Джерело: Прокуратура Київської області

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ