ШАХРАЇ ЧИ КОМУНАЛЬНИКИ? ДО КВАРТИР БОРИСПІЛЬЦІВ ПОЧАЛИ НАВІДУВАТИСЬ НЕПРОХАНІ ГОСТІ. ВІДЕО
08.11.2017
136

Одна з мешканок Борисполя в мережі facebook підняла питання чи то нечесних підприємців, чи то шахраїв, які почали навідуватись у домівки бориспільців.

«Що за клоуни ходять по будинках на вул. Київський Шлях? Представляються працівниками тепломережі, а коли відкриваєш двері починають вішати на вуха про утеплення вікон, балконів та дверей».

Схема проста. Молода чорнява жінка з текою у руці (принаймні у більшості випадків бориспільці саме так описують незвану гостю) навідується до оселі. Представляється працівницею «Бориспільтепломережі». Пропонує утеплення або ж заміну вікон та дверей у квартирі – здавалося б нічого підозрілого, ось тільки результат такого візиту може гарно вдарити по сімейному бюджету. Дивує мешканців нашого міста ще й той факт, що так звані представники «Бориспільтепломережі» часом дуже наполегливо просять оглянути міжкімнатні двері. Тож хто вони – ці небажані гості, можливо дійсно комунальники? Виявляється навіть такої державної програми, яка б передбачала утеплення, а тим паче заміну вікон, просто не існує. Та й навідатися до споживачів працівники «Бориспільтепломережі» можуть лише у двох випадках.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ