ВІДКРИТТЯ УКРАЇНСЬКОЇ СВІТЛИЦІ У ЦЕНТРІ ТУРИЗМУ ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ БОРИСПОЛЯ, 29 ЛИСТОПАДА
29.11.2017
98

Коротко про головні новини та події середи, 29 листопада, дивіться у програмі «Про головне».

Зима підкралася до Борисполя зненацька. На календарі 29 листопада, а на вулиці перша ожеледиця. Бориспільці не очікували різкої зміни погоди. Чи були готові комунальні служби міста до таких випробувань? Дивіться в окремому сюжеті.

Центр туризму та краєзнавства відтепер має справжню світлицю, виконану в українському стилі. Один кабінет закладу наповнений витворами мистецтва майстрів Борисполя. Це створює атмосферу української хати.

«У природи немає поганої погоди». Не дивлячись на сніг та холоднечу, більшість бориспільців задоволені такою погодою. Детальніше про те, як містяни ділилися своїми враженнями із нашими журналістами дивіться у програмі «Вільний мікрофон».

У рамках відпрацювання комплексу цільових заходів «Перевізник-зима», що триває до 17 грудня, поліцейські приділяють особливу увагу транспортним засобам, які здійснюють перевезення пасажирів. Нещодавно на вулиці Київський Шлях патрульні зупинили маршрутний автобус РУТА, оскільки в нього не працювала фара. Окрім того, інспектори виявили, що водій цього транспортного засобу порушив ПДР, адже своєчасно не пройшов обов’язковий технічний контроль. Відтак, експлуатувати цей автобус заборонено. За це порушення водій понесе адміністративну відповідальність та мусить сплатити штраф у розмірі 340 грн.

Детальніше про головні події 29 листопада дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ