ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН У БОРИСПОЛІ ТА ІНШІ НОВИНИ МІСТА, 22 ТРАВНЯ
22.05.2017
69

Коротко про головні новини та події понеділка, 22 травня, дивіться у програмі «Про головне».
  • Хортинг – суто український вид єдиноборства. Він передбачає виховання не лише високого рівня фізичної підготовки, але й морально-етичних цінностей. У Борисполі ж готують таких спортсменів – юних хортингістів. 20 травня вони вийшли на татамі у рамках щорічного турніру «Золота булава». У змаганнях брали участь діти віком від 4 до 9 років.
  • Третя субота травня – усі відкладають свої справи, виходять на вулицю, грають, танцюють та співають. Принаймні так собі цей день уявляв литовець Андрюс Мамонтовас. Тому у 2007 році він започаткував День вуличної музики. В Україні 20 травня такий музичний флешмоб відбувся вже вчетверте, а у Борисполі – вперше. Музиканти нашого міста зібралися на Європейській площі аби заграти і заспівати людям власну музику: просту і складну, нову і стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз.
  • Музикантові розповідати про музику – те саме, що танцювати про архітектуру. Тому на закритті фестивалю «Музичний компот» говорили мало, грали і співали – багато. У джазовий вечір на сцену рестопабу «Dr.PUB» вийшли квартет Руслана Єгорова та тріо Ігоря Агріча.
  • Бориспіль на крок ближче до вирішення проблеми безпритульних тварин. На будівництво домівки для чотирилапих вже виготовлено проект вартістю майже 8 мільйонів гривень.

Детальніше про головні новини та події Борисполя 22 травня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ