ВОДІЯ «ПІД НАРКОТИКАМИ» ЗУПИНИЛИ ПАТРУЛЬНІ БОРИСПОЛЯ НА КІЛЬЦЕВІЙ ДОРОЗІ
20.10.2017
124

На Кільцевій дорозі патрульні Борисполя зупинили водія у стані наркотичного сп’яніння. Керманич автомобіля Mercedes Sprinter знехтував ПДР і рухався з вимкненим ближнім світлом фар та денними ходовими вогнями поза населеним пунктом. Це привернуло увагу патрульних і вони зупинили транспортний засіб.

Під час бесіди з водієм поліцейські помітили, що його поведінка підозріла та має явні ознаки наркотичного сп’яніння. Зокрема, пальці на руках у чоловіка тремтіли, а звужені зіниці не реагували на світло.

Громадянин погодився на проходження огляду на визначення стану сп’яніння, тож його доставили до центральної районної лікарні. Перевірка встановила – водій Mercedes Sprinter вживав наркотичні засоби, а саме: амфетамін та марихуану. Патрульні склали на порушника протокол за ч.1 ст.130 КУпАП (керування в стані сп’яніння) та винесли постанову за ст. 125 КУпАП (інші порушення правил дорожнього руху). Водійське посвідчення у громадянина вилучили ще 14 жовтня за вчинення ДТП. При собі він мав тимчасовий дозвіл. Водія відсторонили від керування, а автомобіль забрав працівник компанії, якій належить транспортний засіб та де працевлаштований зупинений громадянин. [gallery size="large" columns="1" link="file" ids="10389"]

За інформацією патрульної поліції Борисполя

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ