ВСТАНОВЛЕННЯ СУЧАСНИХ СВІТЛОФОРІВ У БОРИСПОЛІ ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ МІСТА, 31 ТРАВНЯ
31.05.2017
79

Коротко про головні новини та події середи, 31 травня, дивіться у програмі «Про головне».
  • Останній день весни – світле, у буквальному сенсі слова, свято. А все тому, що блондинки відзначають свій день. Наші журналісти вирушили на пошуки бориспільських світлоголових красунь аби привітати їх зі святом! Що з цього вийшло, дивіться у програмі «Вільний мікрофон».
  • Сучасний інвалідний візок подарували ліквідатору аварії на ЧАЕС Миколі Туру. Чоловік без допомоги дружини не може пересуватися, самотужки він не ходить. Почувши про цю проблему міська влада звернулася за допомогою до благодійного фонду «Древляни». Вони придбали голандський інвалідний візок.
  • Донька Валентини Кузьменко – інвалід. Щодня на її лікування витрачають величезну суму коштів. Відтак грошей не вистачає на лише на медикаменти, але й навіть на оплату комунальних послуг адже родина живе на мінімальну пенсію. З цією проблемою пані Валентина відвідала особистий прийом громадян.
  • У Борисполі активно встановлюють сучасні світлофори. Замість звичайних лампочок, туди вмонтовані світлодіоди. І хоча вони мають вищу собівартість, проте світять яскравіше, споживають у сім-вісім разів менше електроенергії та й термін експлуатації у десять разів довший. До кінця року у місті планують встановити 10 світлофорів по найбільш транзитній вулиці – Київський шлях.
  • До Міжнародного дня захисту дітей у нашому місті підготували святкову програму. Вона розпочнеться о 9:30 на Європейській площі міста. На дітей чекає різноманіття розважальних програм: «Веселковий експрес», «Аквагрим», акція «Подаруй іграшку», вистава «Поросятко Чок», а також майстер-класи.
  • Благодійна акція «Біжи зі мною» відбудеться 1 червня о 10:00. Усі бажаючі мають змогу долучитися до пробігу та подолати дистанцію 1 км. Збір та реєстрація учасників відбудеться о 9:30 за адресою: вул. Київський Шлях 47.

Детальніше про головні новини та події Борисполя 31 травня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ